Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Sözleşmesi”nde belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Sözleşmesi”nde belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. ÖNBİLGİLER

Satıcı Firma: KAZİM İPEKCİ

Satıcı Firmanın Web Sitesi: yenieskit.com
Satıcı Firma Adresi: harmanlar mahallesi iskele sokak okan apartmanı no:11A
Satıcı Firma Telefonu: +90 531 712 95 32
TÜKETİCİ: Bu sözleşme hükümleri çerçevesinde yenieskit.com internet adresinden bir hizmeti şahsi kullanım amacı ile satın alan, kullanan veya yararlanan gerçek kişilerdir.
Sözleşmenin Konusu: Bu sözleşme www.eticaretogreniyorum.com ile TÜKETİCİ arasında, yenieskit.com adlı internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerini kapsar ve her iki taraf bu sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.

yenieskit.com , çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Üyelik veya Mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) www.eticaretogreniyorum.com tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Bazı dönemlerde yenieskit.com müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda seçim sahibidir, istedileri zaman [email protected] mail adresine ulaşarak iptal edebilir.

2.KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
yenieskit.com , alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

 

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için yenieskit.com adresine email gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz

 

Firma Ünvanı: KAZİM İPEKCİ
Adres: HARMANLAR MAHALLESİ İSKELE SOKAK OKAN APARTMANI NO:11A ÇINARCIK/YALOVA
Eposta: [email protected]
Tel: +90 (531) 712 95 32

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR